اخبار

در آبفای غرب استان تهران برگزار شد/ سمینارآموزشی نظام پیشنهادات "مدیریت مشارکتی"

در آبفای غرب استان تهران برگزار شد/ سمینارآموزشی نظام پیشنهادات "مدیریت  مشارکتی"
سمینار آموزشی نظام پیشنهادات( مدیریت مشارکتی) در شرکت آب و فاضلاب غرب استان تهران برگزار شد.

مدیر دفتر پژوهش و بهبود بهره وری آبفای غرب استان تهران با اعلام این خبر گفت: طی برگزاری این سمینار آموزشی تعداد 70  نفر از کارکنان شرکت آموزش های لازم در خصوص چگونگی ارائه پیشنهاد سازنده و فرآیند بررسی آن ها داده شد.

قاسم قائینی با تاکید بر اینکه نظام پیشنهاد‌ها را می‌توان زمینه ساز شکل گیری فرهنگ نخبه پروری و موثرین روش حل و فصل مسائل سازمانی دانست، افزود: وجود فرهنگ مشارکتی، اعتقاد و باور قلبی مدیران ارشد و ایجاد جایگاه مناسب برای نظام پیشنهاد‌ها در سازمان‌ها را می‌توان زمینه ساز رشد و شکوفایی در این حوزه دانست.

او اظهار داشت: نظام پیشنهادات ابزاریست بسیار توانمند که می تواند رویکرد کهنه و منسوخ موجود در خصوص نیروی انسانی را به رویکرد نوین و ناب آن یعنی سرمایه های انسانی بدل نماید.

قائینی در پایان گفت: این نظام شرایط و امکاناتی را در سازمان به وجود می­آورد که همه کارکنان، مشتریان و ... نظرات، ایده­ ها و پیشنهادهای خود را در زمینه حل مشکلات و نارسایی­ ها و ایجاد بهبود مستمر در فعالیت­های سازمان به مدیریت ارائه می­دهد و مدیریت پس از بررسی، مواردی که قابل اجرا تشخیص می­دهد به اجرا می­گذارد و برای دوام ارائه پیشنهاد پاداش مناسبی به پیشنهاد دهنده به عنوان حق ارائه پیشنهاد (سهم مشارکت) از طرف مدیریت داده خواهد شد.

۱۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۱۸

اظهارنظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.