اخبار

مدیر امور آبفای شهر صفادشت/ افزایش 60 لیتر در ثانیه تولید آب شرب

مدیر امور آبفای شهر صفادشت/ افزایش 60 لیتر در ثانیه تولید آب شرب
آب شرب شهر صفادشت شهرستان ملارد 60 لیتر در ثانیه افزایش یافت.

مدیر امور ابفای شهر صفادشت با اعلام این خبر گفت: با توجه به ساخت 14 هزار واحد مسکونی مسکن مهر در این شهر و سکونت شهروندان مدتی با افت فشار شبکه آبرسانی رو برو بودیم.

او افزود:  به منظور تامین نیاز آب شرب شهروندان ساکن در مسکن مهر از ابتدای سال جاری 2 حلقه چاه آب شرب در این محدوده با دبی 40 لیتر در ثانیه حفر و با ورود به مدار بهره برداری، افت فشار آب در مسکن مهر رفع شد.

محمد براتی اظهار داشت: یک حلقه چاه آب شرب دیگر در محدوده بافت قدیم شهر صفادشت حفر و با دبی 20 لیتر در ثانیه وارد مدار بهره برداری شد و در مجموع 60 لیتر در ثانیه به میزان تولید آب شرب شهر صفادشت افزوده شد.

براتی تصریح کرد: برای اتصال چاه های حفر شده به مدار بهره برداری عملیات 2200  متر خطوط انتقال آب با لوله هایی به اقطار 400 و 200 میلیمتری از جنس چدن داکتیل اجرا شده است.

مدیر امور آبفای شهر صفادشت در ادامه خبر از حفر دو حلقه چاه آب شرب دیگر داد و گفت: دو حلقه چاه آب شرب دیگر در مسکن مهر شهر صفادشت حفر شده و در مرحله آزمایش پمپاژ است و برای اتصال این چاه ها به شبکه توزیع عملیات 1000 متر لوله 200 میلیمتری اجرایی شده است.

براتی در پایان ضمن این که به تلاش شرکت آب و فاضلاب غرب استان تهران برای تامین آب شرب پایدار برای شهروندان اشاره کرد افزود: این نوید به مردم شهر صفادشت داده می شود تا پایان سال جاری و اجرای 2250 متر خط انتقال، دو حلقه چاه آماده بهره برداری وارد مدار و به شبکه آبرسانی متصل و حدود 40 لیتر در ثانیه تولید آب شرب در صفادشت افزوده خواهد شد.

 

safadasht

۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۵:۱۶

اظهارنظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.