اخبار

در شهرستان شهریار اصلاح شد/شبکه آبرسانی شاهد شهر به طول 400 متر

در شهرستان شهریار اصلاح شد/شبکه آبرسانی شاهد شهر به طول 400 متر
اصلاح شبکه آبرسانی به طول 400 متر و انشعابات آب مشترکین در شاهد شهر شهرستان شهریار اصلاح شد.

مدیر امور آبفای شاهدشهر با اعلام این خبر گفت: شبکه توزیع در خیابان دکتر حسابی شاهدشهر ، بعلت ساخت و افزایش تعداد واحدهای مسکونی و همچنین رشد جمعیت، شبکه موجود بعلت قطر کم، قادر به پاسخگویی به تقاضای شهروندان نبود و این مشکل همواره موجب کمبود و افت فشار آب در خیابان های مذکور می شد .

داود سمیعی افزود: به منظور تامین آب شرب مورد تقاضای شهروندان ساکن در این خیابان شبکه آبرسانی به طول 400 متر با لوله هایی به قطر 110 از جنس پلی اتیلن اصلاح شد و در زمان اجرای عملیات انشعابات آب متصل به شبکه هم بازسازی شد.

مدیر امور آب وفاضلاب شاهدشهر ضمن توصیه مردم به رعایت مصرف آب شرب گفت: با توجه به حجم فعالیتهای عمرانی آبفا تامین آب شرب شهروندان شاهدشهر، با برداشت آب از چاهها با عمق بیش از 200 انجام می شود، و همواره محدودیت های تامین آب وجود دارد وشهروندان برای گذر از  بحران کم آبی در فصل گرم تابستان باید مصرف آب در منزل را مدیریت کنند تا دچار مشکل قطع و یا افت فشار نشوند.

سمیعی در پایان خاطر نشان کرد همزمان با اجرای پروژه های عمرانی برای مردم مشکلاتی ایجاد می شود و از شکیبایی و همکاری شهروندان کمال سپاسگزاری را داریم.

 

۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۱

اظهارنظر

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.