اخبار

به منظور اشاعه فرهنگ صحیح مصرف برگزار شد/نشست مدیر روابط عمومی آبفا با معاون فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری شهریار

به منظور اشاعه فرهنگ صحیح مصرف برگزار شد/نشست مدیر روابط عمومی آبفا با معاون فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری شهریار
نشست هم اندیشی و تعاملی مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شهرها و شهرکهای غرب تهران با معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری شهریار برگزار شد.

این نشست با حضور ولی زاده مدیر روابط عمومی آبفای شهرها و شهرکهای غرب تهران، خامسی معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری شهریار برگزار و پیرامون مسائل و مشکلات شهروندان بویژه توزیع آب شرب و همچنین موارد فرهنگی مصرف صحیح آب تبادل نظر شد .

ولی زاده دلاور اظهار داشت: آبفا بمنظور تعامل و همکاری های فیمابین آبفای غرب استان تهران و در راستای هدف فرهنگسازی مصرف صحیح آب، نشست های هم اندیشی را با مجموعه شهرداری  برگزار تا با مشارکت بتوان برنامه های فرهنگی متنوع را برای شهروندان انجام داد .  

او در ادامه گفت: در این جلسه  موضوعات مشکلات مربوط به تامین آب شرب شهروندان، اجرای برنامه های فرهنگی و نحوه مشارکت آبفا در موازات برنامه های معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری مطرح و مورد استقبال قرار گرفت، تا با هماهنگی، اهداف فرهنگسازی مصرف صحیح آب در برنامه های مجموعه شهریار با مشارکت روابط عمومی آبفا انجام شود .  

مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی آبفای غرب استان تهران در پایان از همکاری و مساعدت های فرمانداری، شهرداری و بویژه معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری شهریار  در سنوات گذشته قدردانی کرد. 

۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴

اظهارنظر


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.