اخبار

آغاز قطعه دوم عملیات اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب در فاز یک اندیشه شهریار

آغاز قطعه دوم عملیات اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب  در فاز یک اندیشه شهریار
مدیر امور آب و فاضلاب شهریار از آغاز قطعه دوم عملیات اجرای 20 کیلومتر شبکه جمع آوری فاضلاب در فاز یک اندیشه شهریارخبر داد.

بهزاد اسدی در خصوص نحوه اجرای این طرح اظهار داشت: عملیات حفاری و لوله گذاری همچنین توسعه شبکه فاضلاب در منطقه مذکور به سرعت در حال اجرا است.

او گفت: به منظور ارتقای سطح بهداشت عمومی و با توجه به ضرورت اجرای شبکه و نصب انشعابات فاضلاب،  طی سال جاری در فاز یک اندیشه بطول 20 کیلومتر در اقطار 200- 250- 315 و 400 میلیمتر از جنس پلی اتیلن عملیات اجرایی انجام می شود  .

اسدی در ادامه بیان داشت: طی سال گذشته و در قطعه نخست این طرح، حدود 15 کیلومتر شبکه جمع آوری فاضلاب اجرا و تا پایان سال جاری، در مجموع  بیش از 35 کیلومتر شبکه جدید به پایان می رسد.

مدیر امور آبفای شهریار  گفت: با تلاش مجموعه همکاران شرکت آب و فاضلاب شهرها و شهرک های غرب تهران تاکنون در مجموعه کل شهریار حدود 140 کیلومتر شبکه فاضلاب شهری اجرا و به تصفیه خانه فاضلاب شهریار انتقال می یابد .

قابل ذکر است با تلاش همکاران مشترکین امور، طی سال گذشته تعداد 1058 فقره انشعاب فاضلاب( با آحاد 1165 نفر) به متقاضیان واگذار و به شبکه جمع آوری فاضلاب شهری متصل شده است.

۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۴۹

اظهارنظر


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.