اخبار

غرفه امور آب و فاضلاب شهرستان شهریار/در نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی

غرفه امور آب و فاضلاب شهرستان شهریار/در نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی
نمایشگاه دستاوردهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، همزمان با آغاز سالروز دهه فجردر شهرستان شهریار در محل سالن جهاد کشاورزی آغاز به کار کرد .

این نمایشگاه با حضور فرماندار، مدیران ادارات و مسئولین از ابتدای دهه فجر،  با هدف ارائه گزارش 40 ساله عملکرد دستگاهها به شهروندان آغاز به کار نمود .

همزمان با مراسم افتتاح نمایشگاه، طاهری فرماندارشهرستان شهریار و روسای ادارات در محل غرفه امور آبفای شهرستان شهریار حاضر و  بهزاد اسدی مدیر امور آبفای شهرستان شهریار گزارشی از طرح های در حال اجرا ارائه کرد.

در همین راستا روابط عمومی امور آبفای شهریار همراه با سایر دستگاهها و ادارات شهرستان، در یک غرفه اختصاصی با نصب بنر گزارش تصویری تشریحی اجرای طرحهای لوله گذاری، حفر چاه، احداث ساختمان ادارای مناطق، افتتاح تصفیه خانه  فاضلاب و همچنین با استقرار لوله، اتصالات و کیت کامل نصب انشعاب فاضلاب، عملکرد تلاش  مجموعه همکاران شرکت آب و فاضلاب طی سالهای گذشته را با عنوان طرح های عمرانی در یک نگاه در معرض دید شهروندان شهرستان شهریار قرار داده است. ضمن آن که، ترویج فرهنگ صحیح مصرف آب از طریق نصب بنر و توزیع بروشور در غرفه آبفا به مردم شریف شهرستان شهریار  ارائه می شود .sh

۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۱۴

اظهارنظر


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.