اخبار

بررسی روشهای فرهنگ سازی مصرف صحیح آب

بررسی روشهای فرهنگ سازی مصرف صحیح آب
با پیشنهاد مدیر امور آب و فاضلاب شهریار، طی برگزاری نشستی روشها ی موثر در فرهنگ سازی مصرف صحیح آب در جامعه بررسی شد .

این نشست با حضور مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شهرها و شهرکهای غرب تهران ، مدیر و مسئولین واحدهای امور آبفای شهرستان شهریار برگزار شد.

در ابتدای جلسه مدیر امور آبفای شهریار گفت: با توجه به کاهش بارندگیها و وضعیت منابع تامین، لزوم توجه به فرهنگسازی مصرف آب به یکی از مهمترین دغدغه های مسئولین طی سال های اخیر تبدیل شده است.

او اظهار داشت: برای نیل به این هدف و جلب مشارکت شهروندان، ضمن بهره گیری از تجاب و برنامه های گذشته، لازم است روش ها و ایده های جدید فرهنگ سازی در دستور کار قرار گیرد.

بهزاد اسدی بر زمانی که شهروندان در سالن ادارات در انتظار خدمات هستند اشاره و عنوان کرد: می توان با ارائه اطلاعات از وضعیت موجود و روش های مدیریت مصرف بهینه آب از زمان به نحو مطلوب بهره برد.

  

در ادامه مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی آبفای شهرها وشهرکهای غرب تهران گزارشی از مجموعه اقدامات و جلسات بعمل آمده ارائه کرد.

عزیزالله ولی زاده دلاور با تاکید بر فرهنگ سازی خصوصاٌ در مدارس و از سنین پایین افزود: مجموعه فعالیت ها تاکنون در راستای آشنایی شهروندان با روشهای مصرف بهینه بوده و روابط عمومی شرکت، برای دریافت ایده و پیشنهادات جدید تبلیغی در جهت کاهش مصرف از سوی شهروندان  آمادگی دارد.

 

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۴:۰۶

اظهارنظر


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.